Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym drogim klientom i całemu zespołowi Auroks za to wspaniałe wyróżnienie. 😀

Warto zwrócić uwagę, że jest ono efektem ciężkiej i systematycznej pracy całego naszego zespołu, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat naszej firmy.

W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firmy (aby otrzymać status Laureata trzeba było spełnić podstawowe kryterium – czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 320 tysięcy firm z naszej branży. Jest to dowodem wyróżniania się naszej działalności na tle konkurencji.

Dokonano porównania ponad 329 tysięcy firm z branży – wymagało to przeskanowania ponad 7 milionów stron internetowych takich jak na przykład Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Finalnie przeanalizowano prawie 1 milion ocen klientów w internecie aby wyłonić naszą firmą.

Bardzo nam miło poinformować, że nasza firma otrzymała w tej klasyfikacji finalną ocenę 9.8 na podstawie 354 ocen. Dzięki temu zakwalifikowaliśmy się do otrzymania statusu 1 miejsca w lokalizacji: miasto Niepołomice.


#wyróżnienie #orły #auroks #niepolomice #laureat #orły #1miejsce #praca #satysfakcja #konkurs #jakość

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 − 2 =