Witamy na stronie firmy Auroks!

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającemu się rynkowi materiałów budowlanych pragniemy zaoferować Państwu bogatą ofertę materiałów budowlanych wiodących producentów w atrakcyjnych cenach. Działamy nie tylko na terenie Polski ale również współpracujemy z wieloma kontrahentami w całej Europie. Posiadamy jedną z najbogatszych ofert systemów kominowych w Polsce, zaczynając na kominach stalowych poprzez kominy systemowe aż po kominy hybrydowe. Znajdą Państwo w naszej ofercie większość produktów z branży kominowej dostępnych na Polskim i Europejskim rynku. Staramy się zawsze dobrać odpowiedni produkt to indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy w swojej ofercie takie marki jak: Jawar, Schiedel. Leier czy stalowe kominy MK Żary.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę kotłów na paliwa stałe renomowanych i największych Polskich firm takich jak Defro, SAS, Ogniwo, Termo-Tech. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem oraz jednocześnie instalatorem firmy Termet.

Kolejną branżą, w której się specjalizujemy, są wyroby klinkierowe. Posiadamy bogatą ofertę cegieł ręcznie formowanych, maszynowych i płytek, takich firm jak CRH aktualnie LHL, Nelissen, Caprice, Engels, Vandersanden, Roben, Muhr, Wienerberger, King Klinkier i wiele innych. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom klientów. Większość tych produktów jest dostępna praktycznie od ręki. Jesteśmy w stanie zaoferować wysyłkę próbek w celu ograniczenia dysonansu po zakupowego na skutek różnic pomiędzy zdjęciami producentów a rzeczywistym wyglądem danej partii produkcji.

Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko od strony zaopatrywania inwestycji, ale zajmujemy się również doradztwem z zakresu branży budowlanej. Współpracujemy z biurami architektonicznymi i projektantami w celu uzyskania pełnej satysfakcji naszych klientów i uzyskania wspaniałego efektu końcowego realizowanych wspólnie inwestycji. Jesteśmy firmą elastyczną dostosowującą ciągle swoją bogatą ofertę do potrzeb klientów i zmieniającego się rynku oraz otwartą na nowe wyzwania związane z nowymi technologiami pojawiającymi się w branży budowlanej. Zapraszamy do współpracy wszystkich uczestników tworzących rynek budowlany od inwestorów po firmy handlowe, wykonawców i biura architektoniczne, mając na uwadze fakt, iż dewizą naszej firmy jest wysoka jakość sprzedawanych wyrobów przy konkurencyjnych cenach, duża elastyczność i krótkie terminy realizacji zamówień.

Zespół firmy Auroks