Witamy na stronie firmy Auroks!

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającemu się rynkowi materiałów budowlanych i instalacyjnych pragniemy zaoferować Państwu bogatą ofertę towarów wiodących producentów w atrakcyjnych cenach. Jako Hurtownia Auroks działamy nie tylko na terenie Polski ale również współpracujemy z wieloma kontrahentami w całej Europie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu Europejskich jak i Polskich Marek takich jak: Termet, Defro, Viessmann, Haier, Neoheat, Afriso, Galmet, Vaillant czy Junkers – Bosch.

KOTŁY – POMPY CIEPŁA – KLIMATYZACJA – KOMINY

Posiadamy jedną z najbogatszych ofert kotłów, pomp ciepła, zasobników, klimatyzacji, armatury instalacyjnej czy systemów kominowych w Polsce. Zaopatrujemy kompleksowo inwestycje, dostarczamy nie tylko źródła ciepła ale również kominy stalowe, pp czy kominy systemowe i hybrydowe. Mamy bogatą ofertę urządzeń klimatyzacyjnych znanych światowych marek takich jak Haier, LG, Samsung, Gree czy Viessmann. Znajdą Państwo w naszej ofercie większość produktów z branży kominowej dostępnych na Polskim i Europejskim rynku. Staramy się zawsze dobrać odpowiedni produkt to indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy w swojej ofercie takie marki jak: Jawar, Schiedel. Leier czy stalowe kominy MK Żary.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę kotłów na paliwa stałe renomowanych i największych Polskich firm takich jak Defro, SAS, Ogniwo, Termo-Tech.

MONTAŻ I DOTACJE

Jesteśmy nie tylko autoryzowanymi dystrybutorami ale również zajmujemy się montażem urządzeń grzewczych, klimatyzacji, systemów rekuperacji jak i wkładów kominkowych wielu marek. Wykonujemy kompleksowe instalacje sanitarne i grzewcze zarówno w nowych jak i w remontowanych budynkach. Pomagamy również naszym klientom uzyskać dofinansowania z programów rządowych jak i gminnych.

PŁYTKI I WYROBY KLINKIEROWE

Kolejną branżą, w której się specjalizujemy, są wyroby klinkierowe. Posiadamy bogatą ofertę cegieł ręcznie formowanych, maszynowych i płytek, takich firm jak CRH aktualnie LHL, Nelissen, Caprice, Engels, Vandersanden, Roben, Muhr, Wienerberger, King Klinkier i wiele innych. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom klientów. Większość tych produktów jest dostępna praktycznie od ręki. Jesteśmy w stanie zaoferować wysyłkę próbek w celu ograniczenia dysonansu po zakupowego na skutek różnic pomiędzy zdjęciami producentów a rzeczywistym wyglądem danej partii produkcji..

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zapewniamy kompleksową obsługę nie tylko od strony zaopatrywania inwestycji, ale zajmujemy się również doradztwem z zakresu branży budowlanej i instalacyjnej. Współpracujemy z biurami architektonicznymi i projektantami w celu uzyskania pełnej satysfakcji naszych klientów i uzyskania wspaniałego efektu końcowego realizowanych wspólnie inwestycji. Jesteśmy firmą elastyczną dostosowującą ciągle swoją bogatą ofertę do potrzeb klientów i zmieniającego się rynku oraz otwartą na nowe wyzwania związane z nowymi technologiami pojawiającymi się w branży budowlanej. Zapraszamy do współpracy wszystkich uczestników tworzących rynek budowlany od inwestorów po firmy handlowe, wykonawców i biura architektoniczne, mając na uwadze fakt, iż dewizą naszej firmy jest wysoka jakość sprzedawanych wyrobów przy konkurencyjnych cenach, duża elastyczność i krótkie terminy realizacji zamówień.

Zespół firmy Auroks