✅ Mamy zaszczyt poinformować, że zostaliśmy nagrodzeni kolejny rok z rzędu w prestiżowym konkursie “Gazele Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się firm wg rankingu miesięcznika “Puls Biznesu”.

✅ Auroks laureatem edycji: 2021, 2022

✅ Jest to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

✅ Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

✅ Nagroda ta jest głównie zasługą naszych klientów i naszego wspaniałego zespołu i ich ciężkiej pracy za co serdecznie dziękujemy!

Nagroda przyznana za:

✅ dużą dynamikę rozwoju

✅ uznana marka

✅ zaufanie klientów i kontrahentów

#gazele #biznesu #auroks #wyróżnienie #ranking #dynamika #rozwój

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =